Facebook ile gir
Kullanıcı Adı:
Şifre:
kapat

Barbie Elbise Dikiyor Oyunu

2015 En Güzel Barbie Oyunları

Flash oyunlar ve flash oyun siteleri, bilgisayarlarımız her ne kadar gelişmiş, yüksek özelliklere sahip olursa olsun yine de gündelik yaşamımızın içinde önemli bir yer tutuyorlar. İş stresinden veya derslerden bunaldığımızda, veya sadece eğlenmek istediğimizde bu oyunların bulunduğu siteler bizi hem eğlendiriyor, hem de vaktimizi keyifli bir şekilde geçirmemize yardımcı oluyor.


Flash oyunlar aynı zamanda çocuklar için de oldukça önemli bir eğlence, eğitim ve vakit geçirme aracı. Bu oyunlar içindeki en önemli yeri tutanlardan birisi ise Barbie oyunları olmakta. Biz de yazımızda en güzel Barbie oyunlarından bazı örnekler vererek sizlerin bu oyunları daha rahat bir şekilde bulmanızı sağlamaya çalışacağız.

Bunlardan ilki Barbie Saç Bakımı oyunu. Oyun sayfasının açılmasının ardından Play yazısına, sonrasında ise sağa dönük ok işaretini tıklamamızla birlikte oyuna başlamış oluyoruz. Görevimiz ise bir yılbaşı partisine hazırlanmakta olan ve partiye yetişmek için pek de vakti kalmayan Barbie’nin saçını yıkamasına yardımcı oluyoruz.


Önce Barbie’nin saçını ıslatıyor, ardından ise okla gösterilen şampuan, bakım kremi gibi malzemeleri fare tıklaması yardımıyla sürükleyerek saça sürüyoruz. Bu işlemlerin aralarında ise sürekli saça tekrar yıkama işlemi uygulamak gerekiyor. En sonunda ise parfüm sıkılması ve saç kurutma makinesi ile saçların kurulanması işlemini gerçekleştiriyoruz. Herşeyin bitiminden sonra ise saçın rengini ayarlamamız bize oyunun sonuna geldiğimizi belirtiyor: Barbie yeni yıla hazır!

 

Barbie Elbise Dikme ise alışılmışın dışında olsa da oldukça keyifli geçen bir oyun. Bu oyunda da üst üste iki kez Play tuşuna basmanızın ardından doğrudan elbiselerin dikileceği ve kumaşların seçileceği bölüme gelmekteyiz. Yapmamız gereken ise Barbie’yi giydirmek ve bir düğüne hazır hale getirmek oluyor. Oyunun sol üst bölümünde 4 ayrı kıyafet bölümüne tıkladığımızda, her birinin farklı seçeneklere sahip olduğunu göreceğiz. Bunların seçilmesinin ardından ise sıra rengini belirlemeye gelmekte. Aşağıda bulunan renk çubuğu sayesinde çeşitli bölgeleri düz bir renge boyayabilmemizin yanı sıra ortada bulunan kumaşlar sayesinde de belirli desenlerde kıyafet seçebiliyoruz. Tüm bunlar bittikten sonra ise karşımıza next butonu çıkıyor. Burada yönlendirildiğimiz sayfada ise kemer, kuşak ve mücevher gibi takıları takarak gelinimize son halini veriyor ve istersek hem fotoğrafını çekip saklayabiliyor hem de Facebook aracılığıyla yaptığımız Barbie çalışmasını arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.